top of page

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınıza Yönelik Bir Dizi Hizmet Sunuyoruz

CCTV Güvenlik Sistemleri

CCTV sistemi; DVR güvenlik sistemleri dizisi (dijital video kaydediciler) ve NVR güvenlik sistemleri (ağ video kaydedicileri), CCTV güvenlik sistemleri ile bağlantı kurarak, CCTV kameralarının gördüklerini kaydedebilir ve daha sonraki bir tarihte oynatabilir. Pek çok CCTV sistemi kablosuz kamera bağlantısını da desteklemektedir.

CCTV sistemi kullandığı ürünleri ile tüm DVR güvenlik sistemleri uzaktan görüntüleme imkanı sunmaktadır. Bu sayede güvenlik tabakasını bir bilgisayardan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden şu demek oluyor ki internetin olduğu her yerden bağlanarak görüntüleyebilirsiniz.

DVR güvenlik sistemlerinin içinde 4 ila 32 kanal mevcut olup, CCTV güvenlik sisteminize 32 ip veya ahd kamera bağlayabilirsiniz. Bağımlı kameralar bu açık havada ve HD veya 4K kalitesinde geceleri kaydedebilir.

CCTV sistemi geniş kapsamlı güvenlik ve kapalı dönem TV genişletilebilirdir. İstediğiniz kanal ve kameraların sayısını ve hususi kurulumunuz için fotoğraf tanımını ve depolama kapasitesine nazaran; evde ya da sanayide, kapalı ya da hava koşullarına dayanıklı olarak gece ya da gündüz nezarete sağlarsınız. Yüksek çözünürlüğünde olan kameralar, net detaylı görüntüler sağlar ve akıllı telefon ya da tablet üzerinden sisteminizi seyredebilirsiniz.

7-1-1024x546.jpg
e-line-mk-busbar_4877364706.jpg

Konut İnşaatı

Busbar ve Tava Sistemleri

NANA GRUP olarak Busbar ve Kablo Taşıma Sistemleri konusunda uzman kadromuzla kurulduğumuz günden beri hizmet vermekteyiz. Busbar ve Kablo Taşıma Sistemleri başta sanayi tesisleri olmak üzere birçok yapı ve tesiste kullanılmaktadır. Sektörün önde gelen firmaları ile birlikte NANA GRUP olarak bu konuda sizlere kaliteli hizmet verme ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Busbar Nedir?

Yüksek akımların (trafo-pano bağlantılarında, kolon hatlarında, fabrikaların iç enerji dağıtımında) taşınması çok kalın kesitli, birçok kablonun paralel bağlanması ile gerçekleştirilirdi.

Kabloları taşımak için kablo rafları ya da özel döşeme altı kablo kanalları inşa edilirdi.

Kablo uçlarının soyulması, buatlara bağlanması gibi tüm işlemlerin uzmanlar denetiminde yapılması montaj ve işçilik maliyetini yükseltir, dolayısı ile montaj sürelerini de uzatırdı. Tesislerin işletmeye alınması gecikir ve çoğunlukla da programlanan zamanlarda işletmeye alınamazlardı.

Sonuçta; maliyeti yüksek, esnek olmayan, istenildiği anda ve istenildiği yerden akım alınamayan bir enerji dağıtım ve iletim sistemi kurulmuş olurdu.

Daha sonraları alternatif olarak “bakır lamalar” ile enerji dağıtımı denendi.

Bakır lamaların, akım taşıma kapasitelerinin yüksekliğine karşılık, imalatlarının uygulama anında yapılması, emniyetin zor sağlanması, istenildiğinde kolayca akımın alınamaması ve prefabrik olmaması gibi problemleri vardı.

A G. Enerji dağıtımında karşılaşılan bütün bu güçlüklere çözüm olarak geliştirilmiştir.

Standart ve modüler elemanlardan oluşan prefabrik sistemleri; elektrik iletim ve dağıtımına mükemmel çözümler getiren mühendislik ürünleridir.

Uluslararası test belgeli E-Line Busbarlar, istenildiği anda veya özelliklerine sahiptir.

Ayrıca busbar güzergahı boyunca istenilen noktalardan çıkış kutuları ile enerji almak, son derece ve “Modern Busbar Sistemleri” E-Line Busbar E-Line Busbar genişleyebilme, değiştirilebilme, taşınabilme tekrar kullanılabilme kolay, ekonomik emniyetlidir.

Network Sistemleri

NANA Grup olarak, yeni kurulumlarda ve var olan sistemlerin yeniden yapılandırılmasında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini üretiyor ve gerçekleştiriyoruz. Bakım Anlaşması dahilindeki firmalara bu hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz. Alt yapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.

Network altyapı ve kablolama hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz

  • CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri

  • Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri

  • Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri

  • Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri

  • Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri

  • Fiber-Optic Kablolama ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri

  • Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri

  • Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri

  • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı

  • Kesintisiz UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri

fuar_giris_cozumleri.jpg

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri kişi veya topluluğun, bir yere girişlerini kontrol etmek ve sınırlandırmak için kullanılan sistemlerdir. Geçiş Kontrol Sistemlerinde genelde geçiş kontrol noktası turnikeler, kapılar, asansörler, otoparklar veya girişin sınırlandırıldığı yerler olabilmektedir. Geçiş Kontrol Sistemleri yaygın olarak şirketlerin ve ofislerin girişlerinde ve çıkışlarında kullanılmaktadır.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın algılama sistemleri, yürürlükteki yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın algılama sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.

Seslendirme Sistemleri

Seslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılırlar.

Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambians sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır.

Sistemlerin kurulacağı yerlerin büyüklüğü, zon sayısı, hacimlerin akustik yapısı ve istekler sistemin yapısını belirlemektedir. Tek zondan, yüzlerce zona, tek anons noktasından yüzlerce anons noktasına kadar farklı büyüklükte sistemlerin tesis edilmesi mümkündür.

Telefon Santral Sistemleri

ANALOG SANTRALLER

Günümüzde çokça kullanılan ve IP teknolojiden önce tek çözüm olan bu yapılar ihtiyaca göre uygun olanı tercih edildikten sonra daha az maliyet ile ihtiyacı karşılayabilir. Analog santral; genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde tercih edilen, iletişimi merkeze bağlı kablolar aracılığıyla sağlayan modüler bir sistemdir. Analog santrale bağlı kullanıcılar, dahili ve harici hatlara bağlanabilecekleri gibi bu işlemlerin istenildiği takdirde kısıtlayabilme imkanı da bulunabilmektedir.

IP SANTRALLER

Ağ bağlantısı üzerinden telefon hattına ihtiyaç duymaksızın aynı ağdaki telefonlar arası trafiği yönlendirebilen santrallerdir. Bu teknoloji sayesinde çok uzak bir lokasyonda ki ip telefon ayarlamalar yapıldığında santrale bağlanabilir; gerekli aktarma, yönlendirme ve görüşme işlemleri yapılabilir.

parmak-izi-okuyucupdkspersonel-takip-sistemiparmak-izi-sistemi-fiyatı.png

PDKS Sistemleri

PDKS Programları, PDKS cihazlarından aldıkları GİRİŞ ve ÇIKIŞ hareketlerini veritabanına kayıt eder. Toplanan bu verilerden işletmenin farklı departmanları için ihtiyaç duyulan raporları üretir. Örneğin İnsan Kaynakları için giriş-çıkış ve puantaj raporlarını üretir. Üretim Departmanı için üretim sahasında geçirilen süreleri içeren raporları üretir. Ayrıca ERP ve BORDRO YAZILIMLARI ile de entegre olabilen PDKS Yazılımları; puantaj kartlarını, ücret pusulalarını, devamsız personelleri, izinli personelleri vb. sonuçları içeren raporları ihtiyaç duyulan anda ve hatasız hazırlamaktadır.

bottom of page